Dzieje się na Ursynowie

 

Dotychczas brakowało nam dzielnicowego informatora kulturalnego, dlatego postanowiliśmy tę lukę wypełnić i już nie ma potrzeby filtowania ogólnowarszawskich portali w poszukiwaniu informacji z Ursynowa. Nasz fanpage to zagregowane źródło wiedzy o bieżących wydarzeniach kulturalnych, sportowych i innych ciekawych atrakcjach organizowanych w naszej dzielnicy.

Często słyszy się rozmowy, że na Ursynowie nic się nie dzieje i aby korzystać z kulturalnej oferty stoli trzeba jechać do śródmieścia czy na sąsiadujący z nami Mokotów. Nic bardziej mylnego, u nas także dzieje się bardzo dużo, tylko często informacje o organizowanych wydarzeniach nam umykają lub po prostu do nas nie docierają. Mamy na Ursynowie kino, kilka mniejszych ośrodków kultury, są także biblioteki, kawiarnie i kluby. Ważną rolę w sferze kultury odgrywa także Urząd Dzielnicy.

Chcemy pokazać, jak dużo się u nas dzieje i udowodnić, że Ursynów to nie tylko przysłowiowa sypialnia Warszawy, ale także interesujące miejsce do życia proponujące swoim mieszkańcom wiele atrakcji. Dlatego warto polubić nasz fanpage i często na niego zaglądać, aby być na bieżąco ze wszytskim, co się dzieje i w ciekawy sposób spędzać swój wolny czas.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.