BMW, czyli Baby Mama Wymiana

 

 

Baby Mama Wymiana to cykliczne spotkania dla rodziców. Ursynów jest coraz bardziej atrakcyjną dzielnicą dla ludzi młodych, zakładających swoje rodziny. Chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie mogliby wymieniać się ubrankami, z których wyrosły ich dzieci czy zabawkami, którymi się znudziły. Przyjęliśmy nie tylko formułę wymiany, ale także wyprzedaży, więc przyniesione rzeczy można, wymienić z innymi uczestnikami, sprzedać lub zostawić do wykorzystania na następnej wymianie.

Każda kolejna edycja wymiany cieszy się coraz większą popularnością, rodzice przychodzą na wymiany z dziećmi, starsze dzieci uczą się przedsiębiorczości wymieniając swoje zabawki na nowe lub sprzedając jedne i kupując drugie. Nauczeni doświadczeniem przygotowujemy także atrakcje dla najmłodszych uczestników, współpracując z profesjonalnymi animatorami organizującymi zabawy w kąciku dla dzieci.

Spotkania odbywają się Gimnazjum nr 92 przy ul. Koncertowej 4, a terminy i szczegółowe informacje można śledzić na naszym fanpage oraz na stronie wydarzenia.

Najbliższa wyprzedaż BMW już wkrótce (prawdopodobnie w marcu) - informację o terminie podamy na naszym fanpage.

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.